5 porad dla krótkoterminowego wynajmu

5 porad dla krótkoterminowego wynajmu

6 czerwca, 2020 0 przez admin

Wiele osób zakłada, że zarządzanie wynajmem krótkoterminowym jest trudne do ogarnięcia, ale wcale tak nie jest. W rzeczywistości, zawsze jest miejsce na sukces, jeśli wiesz, jak właściwie zarządzać nieruchomościami wynajmowanymi krótkoterminowo. Istnieje wiele unikalnych przeszkód, które pojawiają się w przypadku zarządzania wynajmem krótkoterminowym, ale wszystkie one mogą zostać pokonane. Na przykład, wynajem krótkoterminowy niesie ze sobą wyzwanie związane z zabezpieczniem krótszych rezerwacji. Na szczęście, przy odpowiednim nakładzie środków marketingowych i staranności, możliwe jest uzyskanie wielu krótszych rezerwacji o tym samym czasie trwania co jedna dłuższa rezerwacja. Czy jednak wiesz, jak odnieść sukces w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym?

Wiedz, co się dzieje w okolicy

wynajem krótkoterminowy może być trudny poza sezonem, ponieważ zmniejsza się liczba osób, które chcą zostać. Nie oznacza to jednak, że wynajem krótkoterminowy jest całkowicie wykluczony.

Dokładnie rozważ swoje wymagania dotyczące minimalnego pobytu

Ustalenie minimalnego pobytu jest ważną częścią wynajmu nieruchomości, ale jest jeszcze ważniejsze, gdy wynajmuje się nieruchomość na krótki okres czasu. Jeśli chodzi o zarządzanie wynajmem krótkoterminowym, możesz rozważyć nałożenie na gości dłuższego minimalnego okresu pobytu.

Upewnij się, że nieruchomość jest dobrze utrzymana

Jeśli zarządzasz kilkoma krótkoterminowymi wynajmowanymi nieruchomościami, łatwo możesz pozostać w tyle, jeśli chodzi o konserwację. Może to jednak uniemożliwić osiągnięcie sukcesu w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym.

Dowiedz się, kim są Twoi goście

Jest wiele różnych osób, które wynajmą nieruchomość na krótki okres czasu, np. ktoś podróżujący do nowego miasta w celach służbowych lub grupa przyjaciół organizująca weekend wyjazd.

Zawsze dbaj o jakość usług

Kiedy wynajmujesz nieruchomość na krótki okres czasu, może to być kuszące, aby zapewnić niższą jakość usług. Przecież dlaczego miałbyś się bardzo starać, skoro goście planują pobyt tylko na kilka dni? To nie jest mentalność, którą należy mieć, ponieważ krótkoterminowy wynajem może przekształcić się w wynajem długoterminowy, a te mogą przekształcić się w powtórne rezerwacje.