Wesele w Zakopanem

Wesele Siuchajsko

Kapela z karczmy Siuchajsko

Kapela - Siuchajsko Zakopane

Odsłony: 3148

Wesele w Krynicy Zdrój

Proponujemy ten najpiękniejszy dzień - ślub i wesele zrealizować w Krynicy Zdrój

Oferujemy organizację samego ślubu lub organizację kompleksową całości.

Ślub i wesele jest to szczególne wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Każda para zastanawia się co zrobić by ten dzień był szczególnie wyjatkowym - szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Takim właśnie miejscem jest Krynica Zdrój, ze swoimi zwyczajami, regionalną oprawą, która sprawia, że impreza weselna będzie wyjątkowa, elegancka i co najważniejsze niebanalna… Hotel Piastun może poszczycić się dużym doświadczeniem w organizacji wesel. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie - spełniamy wszystkie nietypowe marzenia.
Służymy pomocą przy wyborze dań i win oraz oprawy uroczystości. Zaproponujemy pewne rozwiązania dotyczące wystroju, oprawy muzycznej i florystycznej. Gwarantujemy, że nasza usuga będzie doskonałej jakości, a nasze jedzenie wyśmienite.

Następnego dnia oferujemy mozliwość przeprowadzenia poprawin w karczmie lub w plenerze przy ognisku.

 

 

 

 

 

Pizzeria Pełen Brzuszek

Zapraszamy do naszych przyjaciół do pizzerii - pubu Pełen Brzuszek w Łodzi

Pełen Brzuszek oferuje duży wybór pizzy w lokalu na Retkini w Łodzi. Możemy potwierdzić, że pizza na Retkini tu właśnie serwowana ma wyborny smak. Czeka tam na Was przemiła obsługa i wyborne jedzenie.

 

Mamy na terenie Łodzi do wyboru pizzę tradycyjną na terenie Łodzi, pizzę owocową, pizzę wegetariańską oraz pizzę owoce morza - wszystko super przygotowane. ;)